Pick Futófesztivál

Szeged, 2018. szeptember 23.

 

Igazán futóidőben rendezték meg 2018.09.23- án vasárnap a 17. Pick utcai Futófesztivált. A szervezők kékbe - idén bajnok lett MOL-PICK Szeged férfi kézilabdacsapata - öltöztették a sportolni vágyókat, akik szép számmal neveztek.

6200-an futották le a Pick utcai Futófesztivál távjait. Legtöbben a 3,4 kilométeren vettek részt. A startpisztoly eldörrenése után 7 percnek kellett eltelnie, hogy az utolsó futó is elinduljon. Iskolánk tanulói is részt vettek ezen az eseményen.

Kis csapatunk a 3,4 km-es távot teljesítette, Herbertné Auth Adél és Dér Zoltán testnevelők kíséretével. A kijelölt pályát nem csak diákjaink, de lelkes szülők is teljesítették. Jó volt látni a gyerekek arcát miután büszkék voltak magukra. hogy ezt próbát kiállták.

A felügyeletet biztosító szülők, akik a futók csomagjaikra vigyáztak látva lelkesedésünk, ígéretet tettek, hogy jövőre ők is a futnának.