Küzdj meg a bajnokkal!

Szeged, 2019. október 3.

2019. október 3-án Európai Diáksport Napja alkalmából rendhagyó testnevelés órán vehetek részt az 5.a osztály tanulói.

Az óránkat Nagy Péter látogatta meg, aki a tavalyi Európa-bajnokságon szakításban és összetettben bronzérmet szerezte meg. Egy rövid bemelegítés után váltóversenyben mérhették össze képességeiket a gyerekek. Súlyemelőnk egy-egy feladatnál erősítette diákjaink csapatait.

A "Nagy" megmérettetés után pihenés képen a sportoló pályafutásáról, versenyekről, a sportja szépségeiről, nehézségeiről mesélt a gyerekeknek. A gyerekek nagyon lelkesek voltak. Kíváncsian hallgatták az előadást.

Herbertné Auth Adél
testnevelő tanár

Iskolánk vendége volt október 3-án Kiss Csaba, Európa Bajnok és Világbajnok ezüstérmes vízilabdázó.

A Küzdj meg a bajnokkal program keretein belül látogatott el hozzánk és töltött el egy tartalmas testnevelés órát a 8.b osztállyal.

A játékos bemelegítést követően váltóversenyek színesítették a programot, majd a közös nyújtás után a gyerekek emlékoklevelet és aláírást kaptak, valamint kérdéseket tettek fel, így a program egy jó hangulatú beszélgetéssel zárult.

Remek motiváció és ösztönző erő volt a találkozás.

Sajtos Bettina Éva
testnevelő tanár