Pick Futó Fesztivál

Szeged, 2019. szeptember 29.

 

2019. szeptember 29-én megrendezésre került a Pick Futó Fesztivál. A futást - hagyományőrző jelleggel- immár 18. alkalommal rendezik meg, amely nemcsak profi, hanem amatőr futóknak, sőt egész családnak nyújtanak lehetőséget a közös sportolás élményére. A versenyzőknek, szurkolóknak, csapattársaknak, családtagoknak számos kísérő rendezvényennel készültek a szervezők. A kiegészítő programok az egészség megőrzésének jegyében zajlottak.

Iskolánk 21 főt nevezet előzetesen. Ezen felül iskolánkat képviselték olyan tanulók is, akiket külső egyesület, vagy a Pick alkalmazásában álló szülő nevezte. Csapatunkban lelkes szülők is képviseltették magukat. A 3,4 kilométeres távot mindenki teljesítette.

Gratulálok mindenkinek!

 

Herbertné Auth Adél
testnevelő tanár