A 2014/2015-ös tanévre felvételt nyert tanulók névsora IDE kattintva tekinthető meg.

IDE kattintva tekinthető meg a leendő elsőseink szüleinek szóló, beiratkozással kapcsolatos információk, itt pedig az intézményünk beiskolázási körzete tekinthető meg.

Fontos információk:

Az alsó tagozaton az oktató-nevelő munka nagy felmenő (1-4. osztályig) rendszerben folyik ugyanazon egy osztálytanító vezetésével.
A napközis nevelő pedagógusok napközis csoportban szervezik a délutáni tanulást 14.00-16.00-ig és a szabadidős programokat 17.00-ig.
Idegen nyelv oktatása: 1. osztályban választható szerb. Szakköri keretekben angol, német nyelv oktatása.
5. évfolyamtól, lehetőség van kínai nyelv tanulására.
5. évfolyamtól az informatikát csoportbontásban - megfelelő számítógéppark használatával tudják tanulni. ECDL vizsgára szakköri felkészítést biztosítunk.
Kiemelt figyelmet fordítunk a lemaradók felzárkóztatására, képességfejlesztésre, tehetséggondozásra.
Tanulóinkat tanulmányi versenyekre felkészítjük, indítjuk.

Amit kínálunk:

- Színvonalas felkészítés a továbbtanuláshoz,
- Idegen nyelv magas szinten oktatása,
- ECDL vizsgára felkészítés,
- Iskolabusz a bejáróknak,
- Rendszeres orvosi ellenőrzés, iskolafogászat biztosítása, védőnői szolgálat,
- Logopédus, fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus,
- Sószoba,
- Diákönkormányzat,
- Iskolaújság, sulirádió, sulidiszkó.

Színvonalas szabadidős, oktatási-nevelési programok:

Kézműves, rajz szakkör; korrepetálás, tehetséggondozás; számítástechnika oktatás – csoportbontásban; interaktív táblás oktatás; sportpálya modern, korszerű (gumiburkolatú); családi nap; 7 próbás Kossuth-os próbák; angol – német fakultáció; házibajnokságok, sportkörök: kézilabda, kosárlabda, dzsúdó, foci, aerobic; kirándulás (Fehér tó, Vadaspark, Füvészkert), osztálykirándulások; színházlátogatás; hagyományteremtő szabadidős programok: darules, szüreti mulatság, libanap, téltemetés, tojásfa készítés, Halloween party; tanulmányi versenyek; tanulmányút Angliába; társas- és néptánc oktatás; télapóváltó óvodákkal

Bemutatkozó cikk