2014/2015-ös tanév versenyeredményei:


Szegedi Sárkányhajó Regatta 2015.
(Boszorkánysziget - Maros-torkolat rekord kísérlet)

2015. június 4.

Sárkányhajózás - általános iskolás csoport

1. hely: 2014/2015. tanév 8/a és 8/b osztályos tanulók

    Felkészítő pedagógusok: Sajtos Bettina és Dér Zoltán


Megyei matematika verseny
2015.

6. helyezett: Juhász Kinga (3.a)               Felkészítő tanár: Puskásné Áchim Mónika


Városi Csendéletfestő verseny
2015. május 26.

Különdíjas: Majernyik Lili (2.a)                 Felkészítő tanár: Erdélyi Marian, Kiss Márta


Duna Ismerettár - Danube Boksz
2015. május 23.

Országos döntőben részt vett:
Sefcsik Janka (5.b); Ambrózi Alexandra (5.b); Kovács Laura (5.b)

Felkészítő tanár: Kálmánné Fodor Zsuzsanna, Sandrik Ágnes


Kistérségi kézilabda torna - Deszk
2015. május 21.

5-6. évfolyam

1. helyezett:
Kanyó Zsanett (6.b); Ujhelyi Eszter (6.b); Hegyeshalmi Liza (6.b); Nikoloutsopoulou Anna Stefánia (6.b); Szirovicza Gergő (6.b); Szakál Márk (6.b); Putnik Deján (6.b); Végh Ábel (6.a); Teschner Dániel (6.a); Deme Dávid (6.a); Kálmán Péter (5.b); Horváth Artúr (5.b)

Felkészítő tanár: Dér Zoltán


MDSZ Csongrád Megyei Atlétikai döntő - Szeged
2015. május 11.

1500 m-es síkfutás

4. helyezett: Balog Áron (7.b)                  Felkészítő tanár: Dér Zoltán


44. Országos Vöröskeresztes Elsősegélynyújtó verseny - Csongrád
(megyei forduló)

2015. május 8.

4. helyezett:
Lakatos Krisztina (7.a); Csaszny Eszter (7.a); Böröcz Kata (7.a); Balog Júlia (6.a); Hódi Gabriella (5.b) (Csapat neve: Szívdobbanás)

Felkészítő tanár: Sandrik Ágnes


"Az én Anyukám a legszebb a világon!" - rajzpályázat
2015. május 6.

I. kategória - 1-2.osztály:

3. helyezett: Kollár Panka (1.a)                Felkészítő tanár: Csábi Ferencné

II. kategória - 3-4.osztály:

1. helyezett: Rekeczki Dzsesszika (4.b)   Felkészítő tanár: Sövényházy Anna


Térségi helyesírási verseny - Szatymaz
2015. május 5.

3. helyezett: Szűcs Milán Zsolt (3.a)        Felkészítő tanár: Puskásné Áchim Mónika


Térségi matematika verseny
2015. május 5.

1. helyezett: Juhász Kinga (3.a)               Felkészítő tanár: Puskásné Áchim Mónika


Területi elsősegélynyújtó verseny
2015. április 23.

1. helyezett:
Lakatos Krisztina (7.a); Csaszny Eszter (7.a); Böröcz Kata (7.a); Balog Júlia (6.a); Hódi Gabriella (5.b) (Csapat neve: Szívdobbanás)

Felkészítő tanár: Sandrik Ágnes


Területi természettudományos vetélkedő - Szőreg
2015. április 22.

3. helyezett:
Lázár Nelli (8.b); Rácz-Komlósi Zénó (8.b); Csaszny Eszter (7.a); Simon Dániel (6.a)

Felkészítő tanár: Kiss Márta, Kálmánné Fodor Zsuzsanna

4. helyezett:
Bartucz Bátor (8.a); Gábor Csenge (7.a); Kirizs Keve (6.b); Sefcsik Benedek (6.b)

Felkészítő tanár: Gionné Bertók Mónika, Nagyné Ökrös Beáta


Térségi matematika verseny
2015. április 22.

1. helyezett: Kiss-Beck Regina (4.a)         Felkészítő tanár: Bányainé Seprenyi Gabriella

4. helyezett: Kiss-Beck Tamara (4.a)        Felkészítő tanár: Bányainé Seprenyi Gabriella


Kazinczy szépkiejtési verseny - Szőreg
2015. április 13.

2. helyezett: Sümeghy Laura (3.b)           Felkészítő tanár: Baranyiné Mészáros Edit


"Tiszta szívvel" országos komplex tanulmányi vetélkedő - Isaszeg
(Isaszegi Damjanich János Általános Iskola)

2015.

6. helyezett:
Dovalovszki Rebeka (8.a), Kabók Katalin (8.a), Merész Nóra (8.a), Hidvégi Bence (8.a)

Felkészítő tanár: Keresztesné Halász Katalin


Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - megyei
2015. március

11. helyezett: Dudás Dorottya (8.a)        Felkészítő tanár: Keresztesné Halász Katalin


Víz Világnapi vetélkedő - városi
(Gregor József Általános Iskola)

2015. március

3. helyezett: Erdődi Anna (8.a), Ábrahám Norbert (8.a), Rácz-Komlósi Zénő (8.a)

4. helyezett: Dudás Dorottya (8.a), Mucsi Mária (8.a), Hidvégi Bence (8.a)


Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - városi
2015. március

7. helyezett: Dudás Dorottya (8.a)           Felkészítő tanár: Keresztesné Halász Katalin


Országos Úszó Diákolimpia - országos döntő
2015. március

I. korcsoport

50m-es hátúszás: 13. helyezett: Paksi Zsombor (3.b)


Kistérségi on-line angol verseny - Szatymaz
2015. március 26.

2. helyezett: Mihály Zsófi (8.a)                 Felkészítő tanár: Gubikné Haraszti Katalin

3. helyezett: Baráth Dominika (8.b)          Felkészítő tanár: Vér Anikó

3. helyezett: Réthi Patrícia (7.a)               Felkészítő tanár: Gubikné Haraszti Katalin

4. helyezett: Balogh Júlia (6.a)                 Felkészítő tanár: Sipos Dóra


Térségi szavalóverseny - Szatymaz
2015. március 20.

3. helyezett: Putnik Gorán (2.a)               Felkészítő tanár: Erdélyi Marian


Diákolimpia - Mezei futóverseny
2015. március 18.

IV. korcsoport - egyéni

1. helyezett: Balogh Áron (7.b)                Felkészítő tanár: Dér Zoltán

IV. korcsoport - csapat

6. helyezett:

A csapat tagjai: Almási György (8.b), Balogh Áron (7.b), Kristof Alexandru (5.a),
Széll Dominik (8.a), Végh Máté (7.b) 

Felkészítő tanárok:
Dér Zoltán, Kecse-Nagyné Bánszki Zsuzsanna, Konkolyné Bárkányi Ibolya, Sajtos Bettina


Biztonságos közlekedés gyermekszemmel - házi rajzverseny
2015. március 18.

1. helyezett: Lengyel Fanni (6.a); Maillard Camille (3.b); Bokányi Bianka (3.b)
Felkészítő tanár: Erdélyi Mariann

2. helyezett: Bencsik-Rezmány Zsófia (2.a), Csaszny Virág (5.a), Kurai Luca (3.b)
Felkészítő tanár: Erdélyi Mariann

3. helyezett: Lengyel Viktória (5.b)
Felkészítő tanár: Baranyiné Mészáros Edit, Kiss Márta

Különdíj: Rácz-Komlósi Glória (2.a)
Felkészítő tanár: Erdélyi Mariann


LÜK bajnokság területi forduló - területi
2015. március 17.

4. helyezett: Eke Lilla (3.b)                      Felkészítő tanár: Baranyiné Mészáros Edit

5. helyezett: Vitaszek Dóra (3.b)             Felkészítő tanár: Baranyiné Mészáros Edit

9. helyezett: Sümeghy Laura (3.b)          Felkészítő tanár: Baranyiné Mészáros Edit


Kerékpáros Iskola Kupa
2015. március 8.

3. helyezett: Ábrahám Norbert (8.b)       Felkészítő tanár: Dér Zoltán


Tisza-parti angol verseny
2015. február 18.

8. helyezett: Horváth Annabella (7.b)     Felkészítő tanár: Gubikné Haraszti Katalin