2014/2015-ös tanév versenyeredményei:


Csongrád Megyei Úszó Diákolimpia - megyei
2015. február 9.

I. korcsoport

50m-es hátúszás: 1. helyezett: Paksi Zsombor (3.b)

(továbbjutott a Diákolimpia Országos Úszóversenyére)


7. Térségi Matematika verseny - Eötvös József Gimnázium, Szeged
2015. február 3.

5. osztály:

1. helyezett: Karancsi Sándor (5.b)        Felkészítő tanár: Nacsa Tamás

2. helyezett: Sefcsik Janka (5.b)             Felkészítő tanár: Nacsa Tamás

3. helyezett: Kocsis Abosa (5.b)             Felkészítő tanár: Nacsa Tamás

6. osztály:

3. helyezett: Sefcsik Benedek (6.b)        Felkészítő tanár: Nacsa Tamás

7. osztály

3. helyezett: Terhes Martin (7.a)            Felkészítő tanár: Nacsa Tamás

8. osztály

1. helyezett: Dudás Dorottya (8.a)         Felkészítő tanár: Kerekes Pálné

2. helyezett: Mucsi Mária (8.a)                Felkészítő tanár: Kerekes Pálné

3. helyezett: Erdődi Anna (8.b)               Felkészítő tanár: Kerekes Pálné


Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Angol Nyelvi Tehetségkutató Verseny

2. forduló
2015. január 26.

21. helyezett: Dudás Dorottya (8.a)       Felkészítő tanár: Gubikné Haraszti Katalin

23. helyezett: Gubik Lili (8.a)                  Felkészítő tanár: Gubikné Haraszti Katalin


Házi szavalóverseny
2015. január 22.

5-6. osztály:

1. helyezett: Deme Dávid (6.a)               Felkészítő tanár: Keresztesné Halász Katalin

2. helyezett: Pataki Anna (5.b)               Felkészítő tanár: Sipos Dóra

3. helyezett: Hídvégi Luca (5.a)              Felkészítő tanár: Keresztesné Halász Katalin

7-8. osztály:

1. helyezett: Mucsi Erzsébet (7.b)          Felkészítő tanár: Keresztesné Halász Katalin


Diákolimpia Városi úszóverseny - Szeged, Városi sportuszoda
2015. január 21.

Eredményesen szerepeltek:

Kocsis Csillag Virág (2.b), Fazekas Réka (3.b)

I. korcsoport

50m-es hátúszás: 1. helyezett: Paksi Zsombor (3.b)

50m-es mellúszás: 2. helyezett: Paksi Zsombor (3.b)

(továbbjutott a Diákolimpia Megyei Úszóversenyére)

II. korcsoport

50 m-es hátúszás: 3. helyezett: Paksi Botond (5.a)

(továbbjutott a Diákolimpia Megyei Úszóversenyére)


Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Angol Nyelvi Tehetségkutató Verseny

2014. december 16.

Továbbjutók:

Dudás Dorottya (8.a)                             Felkészítő tanár: Gubikné Haraszti Katalin
Gubik Lili (8.a)                                        Felkészítő tanár: Gubikné Haraszti Katalin


Diákolimpia - Futsal területi bajnokság
MDSZ teremlabdarúgó városi bajnokság

2014. december 9.

IV. korcsoport

2. helyezés

A csapat tagjai: Ásós Tamás (8.b), Kristof Alexandru (5.a), Almási György (8.b), Végh Máté (7.b), Kiss Dominik (7.b), Dézsi Botond (8.a), Széll Dominik (8.a).

Felkészítő tanár: Nacsa Tamás


Területi teremlabdarúgó bajnokság - 3-4. osztály
2014. december 4.

2. helyezés

A csapat tagjai: Buknicz Bálint (4.a); Kollár Tamás (4.a); Szalma Dávid (4.b); Radics
Bence (4.b); Muró Kevin (4.b); Varga Szabolcs (3.a); Kiss Csongor (3.a); Szalai Ronin (3.b)

Felkészítő tanár: Nacsa Tamás


Első zongora koncert - iskolai rendezvény
2014. december 3.

Szerepeltek:

Szegedi Nikolett Réka (4.b), Juhász Eszter (2.a), Héjja Natália (5.b), Knopp Máté (5.a), Kiss-Beck Tamara (4.a), Kéri Dalma (5.a), Oberna Szidónia (7.a), Kiss-Beck Regina (4.a),
Kirizs Kincső (4.a), Patakfalvi Lídia (4.a)


Jadzsent barátságos mérkőzés a Temerini csapattal
2014. november 28.

Iskolánk győztes csapatának tagjai:

Kállay András (6.a), Fekete-Nagy Edvin (6.b); Hegyeshalmi Liza (6.b); Kanyó Zsanett (6.b); Kirizs Keve (6.b); Nikoloutsopoulou Anna (6.b); Putnik Deján (6.b); Sefcsik Benedek (6.b); Szakál Márk (6.b); Szirovicza Gergő (6.b); Ujhelyi Eszter (6.b); Csaba Réka (7.a); Klembucz Bence (7.a); Lakatos Krisztina (7.a); Szőri Virág (7.a); Kiss Dominik (7.b)

A torna legjobb lány játékosa: Szőri Virág (7.a)
A torna legjobb fiú játékosa: Kállay András (6.a)


Ökoiskola Munkacsoport vetélkedője - Fehér Ignác Általános Iskola (Algyő)
2014. november 28.

I. korcsoport:

4. helyezett: Rácz-Komlósi Glória (2/a); Farkas Tibor (3/b); Szekerczés István (4/b)

II. korcsoport:

4. helyezett: Paksi Botond (5/a); Móricz Marcell (6/a); Csaszny Eszter (7/a); Lázár Nelli (8/b)


Országos szavalóverseny szerb nyelvből - Battonya
2014. november 28.

1. helyezett: Papdi Ádám (1.b)        Felkészítő tanár: Gyukin Dájáná

3. helyezett: Pataki Anna (5.b)        Felkészítő tanár: Gyukin Dájáná


"Gyevi zsongás" a sport jegyében Úszóversenyen a Borbála Fürdőben
2014. november 21.

I. korcsoport:

20m mellúszás:
1. helyezett: Fazekas Réka (3.b)

20m gyorsúszás:
1. helyezett: Fazekas Réka (3.b)

20m mellúszás:
1. helyezett: Paksi Zsombor (3.b)

20m gyorsúszás:
1. helyezett: Paksi Zsombor (3.b)

20m hátúszás:
1. helyezett: Paksi Zsombor (3.b)

II. korcsoport:

40m mellúszás:
2. helyezett: Paksi Botond (5.a)

40m gyorsúszás:
2. helyezett: Paksi Botond (5.a)

40m hátúszás:
1. helyezett: Paksi Botond (5.a)

III. korcsoport:

60m mellúszás:
2. helyezett: Dézsi Levente (5.b)

60m gyorsúszás:
3. helyezett: Dézsi Levente (5.b)

60m hátúszás:
3. helyezett: Dézsi Levente (5.b)

váltó verseny: 4*40m-es gyors váltó:
2. helyezett csapat:
Bokányi Krisztofer (5.b), Dézsi Levente (5.b), Kocsis Abosa (5.b), Paksi Botond (5.a)

Kísérő tanár: Konkolyné Bárkányi Ibolya