2017/2018-as tanév versenyeredményei:

- büszkék vagyunk Kossuthos tanítványainkra -


MOL-váltófutás
2017. szeptember 24.

1. hely:

A csapat tagjai: Kocsis Csillag Virag (5.a), Márki Kristóf (5.b), Pópity Vladimir (4.b)

    Felkészítő pedagógus: Sajtos Bettina


XIV. Délvidék Kupa Nemzetközi Kempo Bajnokság
2017. október 15.

2. hely: Kovács Korinna (7.b)


Kistérségi Angol Kulturális Verseny
(SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola)

2017. november 9.

5-6. évfolyam:

1. hely: Juhász Kinga (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin

2. hely: Szakál Zsombor (5.b)

    Felkészítő pedagógus: Vér Anikó

3. hely: Patakfalvi Johanna (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin

4. hely: Kocsis Csillag Virág (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin

5. hely: Székely Alex Álin (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Vér Anikó


7-8. évfolyam:

1. hely: Kiss-Beck Tamara (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin

3. hely: Patakfalvi Lídia (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin

5. hely: Szabó Garbai Laura (7.b)

    Felkészítő pedagógus: Vér Anikó


Idegen nyelvi hét
(SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola)

2017. november 13-15.

5-6. évfolyam - fordító verseny:

1. hely: Eke Lilla (6.b)

2. hely: Maillard Camille (6.b)

3. hely: Bojboi Tommy (5.b)


Projekt Nap

7-8. évfolyam - angol nyelv - képes előadás:

1. hely: Varga Vivien (7.a), Komlódi Lili (7.a), Almási Péter (7.a), Vincze Diána (7.a)

2. hely: (osztott) Szekerczés István (7.b), Kovács Korinna (7.b), Kisbodri Zsófi (7.b), Nagy Tamara (7.b)

2. hely: (osztott) Szabó-Garbai Laura (7.b), Botás Szabina (7.b), Pál Boróka (7.b), Szegedi Nikolett (7.b)


7-8. évfolyam - színházi produkciói:

1. hely: Kiss-Beck Regina (7.a), Kiss-Beck Tamara (7.a), Ujhelyi Emese (7.a), Kállay Csenge (7.a), Kirizs Kincső (7.a), Patakfalvi Lídia (7.a)

2. hely: Grünwald Eszter Sára (8.a), Király Ildikó (8.a), Kovács Orsolya (8.a), Kristó Hanna (8.b), Nyerges Nikolasz (8.a), Tisza Bálint (8.a)

3. hely: Varga Vivien (7.a), Vincze Diana (7.a), Nyerges Virág (7.a), Nagy Zsófia (7.a), Komlódi Lili (7.a), Szabó Zsófi (7.a)


Kistérségi Online Verseny

2. hely: Juhász Kinga (6.a)


Bólyai megyei matematika csapatverseny
2017. november 20.

7. hely:

Csapattagok:
Vigyikán Hanna (3.a), Vigyikán Zóra (3.a), Bodzán Bence (3.a), Puskás Dominik (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Bányainé Seprenyi Gabriella


XXIV. William Blake Szépkiejtési Verseny
2017. november 20.

1. hely: Bojboi Rebeka (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Vasiljev Márta


Mesemondó verseny
(SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola)

2017. november 22.

1-2. évfolyam:

1. hely: Kovács-Sólyom Botond (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit

2. hely: Horváth Mira (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Áchim Mónika

3. hely: Bor Luca (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


3-4. évfolyam:

1. hely: Sümeghy Ákos (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Bányainé Seprenyi Gabriella

2. hely: Kovács Rebeka (4.a)

    Felkészítő pedagógus: Szabó Mónika

3. hely: Kiss Jázmin (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Bányainé Seprenyi Gabriella


Különdíj: Berkó Tibor (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Áchim Mónika


Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
"Gyógynövények"

2017. november 24.

3. hely:

Csapattagok: Tasnády-Szeőcs Zoltán (5.a); Nagy-Mikola Gyöngyvér (6.b); Flórián Adél (7.b);
Bojboi Rebeka (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Konkolyné Bárkányi Ibolya


Akrobatikus Torna
(Abony)

2017. november 25.

1. hely: Bencsik-Rezmány Zsófia (5.a)


MDSZ városi futsal torna
2017. november 28.

IV. korcsoport:

3. hely:

Csapattagok: Kratochwill Ákos (7.b), Muró Kevin (7.b), Radics Bence (7.b), Széll Roland (7.b), Buknicz Bálint (7.a), Kollár Tamás Zsolt (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Dér Zoltán


Területi Mesemondó Verseny
2017. november 29.

2. hely: Horváth Mira (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Áchim Mónika


Cselgáncs Serdülő Bajnokság
Szatymazi Judo SE
(Budapest)

2017. december 2.

3. hely: Balogh Márton (7.a)

3. hely: Szűcs Milán Zsolt (6.a)


Székely Torony Mikulás Kupa
2017. december 9.

Kumite versenyszám:

1. hely: Putnik Goran (5.a)

Kata versenyszám:

1. hely: Putnik Goran (5.a)


Mikulás futás
2017. december 9.

Alsó tagozat:

Fiú:

1. hely: Jankó Gábor (3.b)

2. hely: Németh Nimród (1.b)

3. hely: Márta Zalán (1.b)


Lány:

1. hely: Kadnár Bíborka (3.b)

3. hely: Nyerges Gréta (4.a)


Felső tagozat:

Fiú:

1. hely: Kristóf Alexandru (8.a)

2. hely: Kőrösi Dániel (8.a)

3. hely: Farkas Tibor (6.b)


N-System Távközlési Kft. - rajzverseny
2017. december

1. hely:Tiszó Gergő (1.b), Böröcz Linda (2.b), Farkas Anna (3.a)

Különdíj: Békési Annamária Laura (3.a), Kakuk Dalma (3.a), Hollós Gréta Virág (4.a)


XXI. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny
(városi forduló)

2018. január 5.

4. hely: Guth Noémi (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


Angol Nyelvi Tehetségkutató Verseny
(Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium)

2018. január 9.

II. fordulóba jutott: Bojboi Rebeka (8.b)


Térségi Matematika Verseny
2018. január 9.

Döntőbe jutottak:

Majernik Lili (5.a), Putnik Goran (5.a), Szabó Máté (5.b), Ujhelyi Enikő (5.a), Szabó Hanna (6.a), Szűcs Milán (6.a), Balogh Márton (7.a), Kállay Csenge (7.a), Kiss-Beck Regina (7.a), Kiss-Beck Tamara (7.a), Bojboi Rebeka (8.b), Török Dávid (8.a)


Vízkereszt Kupa - teremlabdarúgó torna
2018. január 10.

3. hely:

Csapattagok: Buknicz Bálint (7.a), Horesnyi Bence (7.a), Kollár Tamás Zsolt (7.a), Kratochwill Ákos (7.b), Muró Kevin (7.b), Radics Bence (7.b), Tisza Bálint (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Dér Zoltán


Kistérségi szavalóverseny
2018. január

5-6. osztályosok:

1. hely:Putnik Gorán (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György

3. hely:Horváth Marcell (5.b)

    Felkészítő pedagógus: Szolarov Annamária

3. hely:Andrucsák Krisztán (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


7-8. osztályosok:

1. hely:Hidvégi Luca (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Szolarov Annamária

2. hely:Csetri Emese (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


Városi Úszó Diákolimpiai Bajnokság
2018. február 5.

I. korcsoport:

leány gyorsúszás (50 m-es)

2. hely:Fazekas Zsófia Sára (2.a)

leány mellúszás (50 m-es)

2. hely:Fazekas Zsófia Sára (2.a)


II. korcsoport:

leány gyorsúszás (50 m-es)

4. hely:Kocsis Csillag Virág (5.a)

8. hely:Paluch Sára (3.a)

leány mellúszás (50 m-es)

1. hely:Kocsis Csillag Virág (5.a)

leány hátúszás (50 m-es)

4. hely:Paluch Sára (3.a)


III. korcsoport:

fiú mellúszás (100 m-es)

2. hely:Paksi Zsombor (6.b)

fiú pillangóúszás (100 m-es)

1. hely:Paksi Zsombor (6.b)

leány gyorsúszás (100 m-es)

3. hely:Fazeka Réka Anna (6.b)

leány pillangóúszás (100 m-es)

1. hely:Fazeka Réka Anna (6.b)


IV. korcsoport:

fiú hátúszás (100 m-es)

1. hely:Paksi Botond (8.a)

fiú pillangóúszás (100 m-es)

1. hely:Paksi Botond (8.a)


Angol Nyelvi Tehetségkutató Verseny
(Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium)
III. forduló

2018. február 6.

1. hely: Bojboi Rebeka (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Vasiljev Márta


Térségi matematika verseny
(Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium)

2018. február 13.

1. hely: Bojboi Rebeka (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Kálmánné Fodor Zsuzsanna

1. hely: Kis-Beck Tamara (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

3. hely: Kis-Beck Regina (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné


Területi Szavalóverseny
(SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola)

2018. február 28.

1-2. évfolyam korcsoport

3. hely: Pawlowski Ádám (1.b) - továbbjutott a megyei fordulóba

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma


Bor Pál Fizikaverseny
2018. február

Középdöntőbe jutott:
Kis-Beck Regina (7.a), Kis-Beck Tamara (7.a), Patakfalvy Lídia (7.a), Kálmán Péter (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Kálmánné Fodor Zsuzsanna


NyelvÉsz verseny
2018. február

Megyei fordulóba jutott:
Gálzó Hanna (1.b), Somogyi Sára (1.b), Lajos Laura (1.b), Maróti Boldizsár (1.b)

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma


"Ne engedj a negyvennyolcból!"
(Heller Ödön Művelődési Ház)
2018. március 22.

2. hely: Torontáli Huszárok

Csapattagok: Kis-Beck Regina (7.a), Kis-Beck Tamara (7.a), Patakfalvy Lídia (7.a), Ujhelyi Emese (7.a), Balogh Márton (7.a), Vrabély Gellért (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Bondárné Tóth Villő