2018/2019-es tanév versenyeredményei:

- büszkék vagyunk Kossuthos tanítványainkra -


Megyei Kazinczy Szépkiejtési verseny
Makó
2019. május 16.

5. hely: Pál Balázs (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


Tudásbajnokság - Matematika verseny - megyei forduló
2019. május 9.

1. hely: Juhász Kinga (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

Ő képviseli Csongrád megyét az országos fordulón a 7. osztályos évfolyamon.


Megyei Matematika verseny
2019. május 9.

2. évfolyam:

2. hely: Mihály Attila (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska

9. hely: Puskás Dániel (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma Ágnesa


3. évfolyam:

8. hely: Lipinszki Balázs (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


Térségi Kazinczy szépkiejtési verseny
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. május 6.

3-4. évfolyam:

2. hely: Pál Balázs (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


Térségi matematika verseny
SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola
2019. május 2.

2. évfolyam:

1. hely: Mihály Attila (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska

2. hely: Puskás Dániel (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma Ágnes

4. hely: Forgó Richárd (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska


3. évfolyam:

1. hely: Lipinszki Balázs (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit

3. hely: Dormány Flóra (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit

5. hely: Pusztai Zoé Csillag (3.b)

    Felkészítő pedagógus: Áchim Mónika


4. évfolyam:

2. hely: Puskás Dominik (4.a)

    Felkészítő pedagógus: Csasznyné Halász Ágnes Judit


Makkosházi matematika verseny
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
2019. április 15.

3. hely: Kiss-Beck Tamara (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

6. hely: Majernik Lili (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


Kistérségi Sakkverseny
SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola
2019. április 10.

Alsós fiúk:

3. hely: Vincze Zalán (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Csirik György


Városi diákolimpia - labdarúgás
2019. április 3-9.

IV. korcsoport: (7-8. évfolyam)

2. hely:

A csapat tagjai: Bakos Barnabás (7.a), Budai Zoltán Dávid (7.a), Farkas Tibor (7.b), Hegedűs Ferenc (7.a), Kollár Tamás (8.a), Kratochwill Ákos (8.b), Szabó Máté (6.b), Varga Szabolcs (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Dér Zoltán


Városi diákolimpia - labdarúgás
2019. április 3.

Megyei döntőbe jutottak:

II. korcsoport:

A csapat tagjai: Horváth Álmos (4.a), Sümeghy Ákos (4.a), Berényi Mátyás (4.a), Bodzán Bence (4.a), Rója Mátyás (4.a), Farkas Ádám (4.b), Bubrják-Goda Nimród (4.b), Maróti Márton (4.b), Török Márk (4.b), Szalay Zétény (4.b)

    Felkészítő pedagógus: Drágity Dusán


XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny - megyei forduló
2019. március 30.

11. hely: Guth Noémi (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


Magyar Vöröskereszt 48. felmenő rendszerű Országos Elsősegélynyújtó Verseny
Szeged területi forduló
2019. március 29.

"Szívdobbanás másodszor" csapata

2. hely:

A csapat tagjai: Tóth Péter András (8.b), Tóth László Krisztián (8.b), Szekeres Lili (8.b), Flórán Adél (8.b), Török Dóra (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Sandrik Ágnes


Litteratum Országos angol verseny
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
2019. március 28.

Megyei döntőbe jutottak:

Balogh Márton (8.a), Braun Norbert József (7.b), Eke Lilla Kriszta (7.b), Ujhelyi Emese (8.a),
Mari Rebeka Viktória (6.a), Nagy-Mikola Gyöngyvér (7.b), Patakfalvi Lídia (8.a), Szabó Hanna Laura (7.a), Szabó Zsófi Anna (8.a), Székely Alex Álin (7.a), Szentesi-Tóth Lili Evelin (6.b), Taskó Natália Bianka (6.b), Tasnády Szeőcs Zoltán (6.a), Veszelinov Milán (6.b), Vitaszek Dóra (7.b)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin


Víz világnapi természettudományos verseny
Szegedi Gregor József Általános Iskola
2019. március 22.

8. hely:

A csapat tagjai: Botás Szabina (8.b), Soddu Samuel Elia (8.b), Juhász Kinga (7.a)

    Felkészítő pedagógusok: Kiss Márta és Dér Zoltán


NyelvÉsz nyelvművelő verseny - megyei döntő
Szegedi Arany János Általános Iskola
2019. március 22.

7. hely: Patakfalvi Lídia (8.a)

    Felkészítő pedagógusok: Hegedűs György


Természetismereti vetélkedő
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 20.

1. hely:

A csapat tagjai: Kirizs Kincső (8.a), Eke Lilla (7.b), Braun Norbert (7.b), Majernik Lili (6.a)


XXX. Zrínyi Matematika Verseny - megyei forduló
Szeged Szent-Györgyi Albert Agóra
2019. március 14.

2. évfolyam:

9. hely: Forgó Richard (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska

10. hely: Puskás Dániel (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma Ágnes

11. hely: Mihály Attila (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska


3. évfolyam:

13. hely: Lipinszki Balázs (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


"Múlt és jelen" - városi rajzverseny
Tömörkény István Művelődési Ház
2019. március 13.

"Legkreatívabb": Sinkó Zsófia (5.a)

"Legdekoratívabb": Tombácz Sára (5.b)

"Legaprólékosabb": Jankovics Katalin (5.a)

"Legművészibb": Botás Szabina (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Kiss Márta Rózsa


"Domaszék Open" Nemzetközi Majorette Verseny
Domaszék
2019. március 9.

Master Junior Twirl Solo:

1. hely: Ábrahám Alexa (6.b)

Master Junior Pom Solo:

2. hely: Ábrahám Alexa (6.b)

Master Junior Pom Duó/Trió:

1. hely: Ábrahám Alexa (6.b)

Master Junior Bat Duó/Trió:

2. hely: Ábrahám Alexa (6.b)


Kézilabda diákolimpia - körzeti döntő
2019. március 5-12.

4. hely:

III. korcsoport: (5-6. évfolyam)

A csapat tagjai: Farkas Anna (4.a), Farkas Nóra (4.a), Molnár Emese (4.a), Bodzán Eszter (5.b), Gergely Sára (5.b), Hegyközi Szintia Karolina (5.b), Joczó Zsófia (5.b), Szécsi Szintia Regina (5.b), Kele Kitti (6.a), Áchim Flóra (6.b)

    Felkészítő pedagógus: Sajtos Bettina Éva


Móra Ferenc olvasás verseny
Szegedi Gregor József Általános Iskola
2019. március 5.

3. hely: Berkó Tibor (3.b)

    Felkészítő pedagógus: Áchim Mónika


Móra Kiadó által rendezett
Országos LÜK bajnokság - kistérségi forduló

Mórahalom
2019. március 2.

2. hely: Lipinszki Balázs (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


"Kínai Tavasz Ünnep" - Panda macik és az ő világuk - rajzpályázat
Budapesti Kínai Nagykövetség
2019. március

3. hely: Altmayer Alexa (6.b)


Lovagi ruhák tervezése - városi rajzverseny
Szegedi Arany János Általános Iskola
2019. február 26.

3. hely:

A csapat tagjai: Kállay Tamás (5.b); Dékány Kristóf (5.a); Böröcz Roland (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Kiss Márta Rózsa


Kistérségi Matematikaverseny
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium
2019. február 19.

5. évfolyam:

1. hely: Lőrincz Lívia (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

2. hely: Szécsi Szintia (5.b)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


6. évfolyam:

1. hely: Majernik Lili (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

2. hely: Tasnády-Szeőcs Zoltán (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


7. évfolyam:

3. hely: Szűcs Milán Zsolt (7.a)

      Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

8. évfolyam:

1. hely: Kis-Beck Tamara (8.a) és Kis-Beck Regina (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

2. hely: Kállay Csenge (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné



XXX. Zrínyi Matematika Verseny
Béke Utcai Általános Iskola
2019. február 15.

Az első 15. helyezett között végeztek, így továbbjutottak a megyei fordulóra:

Puskás Dániel (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma Ágnes

Forgó Richard (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska

Mihály Attila (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska

Lipinszki Balázs (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


Meleg István kémiaverseny - országos döntő
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
2019. február 9.

11. hely: Braun Norbert (7.b)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


Magyar Kajak-Kenu Szövetség által megrendezett
Héraklész Fizikai Felmérő verseny

2019. február 9.

Arany jelzés: Kószó Dorina Krisztina (6.b)


Matematika Tehetségkutató verseny
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
2019. január 31.

1. hely: Tasnády-Szeőcs Zoltán (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


Magyar Kultúra Napja - Szavalóverseny
2019. január 17.

5-6. évfolyam:

1. hely: Andrucsák Krisztián József (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György

2. hely: Putnik Tijana (5.b)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György

3. hely: Putnik Gorán (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


7-8. évfolyam:

1. hely: Török Dóra (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György

2. hely: Papdi Nikolett (7.b)

    Felkészítő pedagógus: Solymosi Lajosné

3. hely: Fazekas Réka Anna (7.b)

    Felkészítő pedagógus: Solymosi Lajosné


Különdíj:

Márkus Regő Benedek (6.b)

    Felkészítő pedagógus: Keresztesné Halász Katalin


Városi Diákolimpia
2019. január 13.

4. hely: Fazekas Zsófia (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Herbertné Auth Adél


"Vízkereszt kupa" - teremlabdarúgó kupa
2019. január 10.

IV. korcsoport: (7-8. évfolyam)

2. hely:

A csapat tagjai: Buknicz Bálint (8.a), Kollár Tamás (8.a), Kratochwill Ákos (8.b), Muró Kevin (8.b),Szabó Máté (6.b), Szekeres Bendegúz (8.b), Varga Szabolcs (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Dér Zoltán


XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny - városi forduló
2019.

3. hely: Guth Noémi (6.a) - megyei fordulóba jutott

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


On-Lion Országos angol nyelvi verseny
2018. december 18.

1. hely: Székely Zita (4.b)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin


MDSZ-Futsal teremlabdarúgás - városi döntő
2018. december 6.

IV. korcsoport:

3. hely:

A csapat tagjai: Kratochwill Ákos (8.b), Szabó Máté (6.b), Muró Kevin (8.b), Varga Szabolcs (7.a), Kollár Tamás (8.a), Buknicz Bálint (8.a), Budai Zoltán (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Dér Zoltán


Kistérségi mesemondó verseny
Sándorfalva
2018. november 26.

1-2. évfolyam:

1. hely: Lajos Laura Lilla (2.b)

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma Ágnes

2. hely: Török Anna (1.b)

    Felkészítő pedagógus: Drágity Dusán

3. hely: Bárány Borbála (2.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska


3-4. évfolyam:

1. hely: Sümeghy Ákos (4.a)

    Felkészítő pedagógus: Bányainé Seprenyi Gabriella

2. hely: Kiss Jázmin (4.a)

    Felkészítő pedagógus: Bányainé Seprenyi Gabriella

3. hely: Kovács-Sólyom Botond (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


Mesemondó verseny - megyei forduló
2018. november 26.

1-2.osztály:

5. hely: Lajos Laura Lilla

    Felkészítő pedagógus: Szabó Pálma Ágnes


Országos Szerb Szavalóverseny
Budapest
2018. november 23.

Különdíj:

Brczán Lázár (5.b)

    Felkészítő pedagógus: Gyukin Dájáná


XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny - iskolai forduló
2018. november 21.

1. hely: Guth Noémi (6.a) - városi fordulóba jutott

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei forduló
2018. október 12.

6. hely:

8.a osztály csapata: Kállay Csenge Eszter, Kiss-Beck Regina, Kiss-Beck Tamara, Patakfalvi Lídia

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné


8. hely:

6.a osztály csapata: Guth Noémi, Mari Rebeka Viktória, Ujhelyi Enikő, Tasnády-Szeőcs Zoltán

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


10. hely:

3.a osztály csapata: Kovács-Sólyom Botond, Lipinszki Balázs, Pál Balázs, Varga Tamás

      Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit


Mozdulj a klímáért! 2018 kampány
bicikli kategória
2019. október 8-12.

II. hely:

A csapat tagjai: Ábrahám Alexa (6.b), Bogár Tímea Kinga (6.b), Buknicz Boglárka (6.b), Gyozsán Attila Géza (6.b), Katona Tia Anikó (6.b), Kószó Dorina Krisztina (6.b), Lengyel Kitti Anna (6.b), Mihályi Patrik (6.b), Rónyai Réka Diána (6.b), (6.b), Simon Kinga (6.b), Szabó Máté Botond (6.b), Szakál Zsombor (6.b), Szentesi-Tóth Lili Evelin (6.b), Szilágyi Dominik (6.b), Tanács Veronika Izabella (6.b), Taskó Natália Bianka (6.b)

    Felkészítő pedagógus: Bondárné Tóth Villő


MOL-váltófutás
Szeged, Dóm tér
2018. október 6.

2. hely:

A csapat tagjai: Germann Eszter (4.a), Horváth Álmos (4.a), Sümeghy Ákos Balázs (4.a)

    Felkészítő pedagógus: Sajtos Bettina