2019/2020-as tanév versenyeredményei:

- büszkék vagyunk Kossuthos tanítványainkra -

GALÉRIA



Zrínyi Ilona Matematika Verseny - országos döntő
Szeged, Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, AMI és Kollégium
2020. június 11.

VI. hely: Mihály Attila (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska


Zrínyi Ilona Matematika Verseny
Szeged
2020. március 21.

II. hely: Mihály Attila (3.a)

    Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska


Versenytánc - Danza Kupa
Budapest
2020. március 1.

II. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Versenytánc - 10 tánc Magyar Bajnokság
Szombathely
2020. február 22.

X. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Barabás Zoltán Biológia verseny
Szeged, SZTEJKI Eötvös József Gimnázium
2020. február 11.

II. hely:

A csapat tagjai: Juhász Kinga (8.a), Papp Regina (8.a), Szabó Hanna Laura (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Konkolyné Bárkányi Ibolya


Kistérségi matematika verseny
Szeged, SZTEJKI Eötvös József Gimnázium
2020. február 11.

5. évfolyam:

I. hely: Maillard Flóra (5.b)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

II. hely: Puskás Dominik (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Kálmánné Fodor Zsuzsanna

III. hely: Székelyi Zita (5.b)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

 

7. évfolyam:

I. hely: Majernik Lili (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

II. hely: Szabó Máté Botond (7.b)

    Felkészítő pedagógus: Kálmánné Fodor Zsuzsanna

III. hely: Guth Noémi (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

 

8. évfolyam:

II. hely: Braun Norbert József (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Csasznyné Halász Ágnes Judit


Tisza-Parti angol verseny - városi
Tisza-parti Általános Iskola
2020. január 29.

IV. hely: Szentesi-Tóth Lili (7.b)

      Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin


Városi szavalóverseny
Szeged, SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
2020. január 21.

5-6. osztályosok:

I. hely: Kiss Jázmin (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Seres-Kiss Fruzsina

II. hely: Kovács Rebeka (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Seres-Kiss Fruzsina

 

7-8. osztályosok:

III. hely: Putnik Gorán (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Hegedűs György


Torna Diákolimpia - megyei döntő
Szegedi Arany János Általános Iskola
2020. január 12.

VI. hely: Herbert Dorka Éva (3.a)

      Felkészítő pedagógusok: Béltekiné Kántor Tünde, Herbertné Auth Adél


Európa Bajnokok Kupája
Kolozsvár (Románia)
2019. december 7-8.

III. hely: Putnik Gorán (7.a)

      Felkészítő pedagógusok: Rostás Tibor, Erdei Csaba


Mikulás-kupa - labdarúgó torna
Sándorfalva, Pallavicini Sándor Általános Iskola
2019. december 5.

III. hely:

A csapat tagjai: Budai Zoltán Dávid (8.a), Farkas Tibor (8.b), Kiss Csongor Attila (8.a), Szabó Máté (7.b), Szűcs Milán Zsolt (8.a), Varga Szabolcs (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Dér Zoltán


Löwenzahn Elt Hungary - megyei forduló
online verseny
2019. november 29. - december 3.

I. hely: Székelyi Zita (5.b)

      Felkészítő pedagógus: Sövényházy Anna

II. hely: Valkai Sára (5.b)

      Felkészítő pedagógus: Sövényházy Anna


Versenytánc - Bem kupa
Baja
2019. november 24.

Standard

I. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin

VIII. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Bolyai Matematika Csapatverseny - országos döntő
Budapest
2019. november 23.

XIV. hely:

3.a osztály csapata (Agyasok): Forgó Richard, Kothencz Nándor, Mihály Attila, Sinkó Ádám

      Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska


Országos Szerb Szavalóverseny
Budapest
2019. november 22.

II. hely: Guth Milán (3.b)

      Felkészítő pedagógus: Gyukin Dájáná

Különdíj: Gálzó Hanna (3.b)

      Felkészítő pedagógus: Gyukin Dájáná


Városi Úszó Diákolimpia Bajnokság - Szeged
Szeged Városi Sportcsarnok
2019. november 18.

50 méteres mellúszás:

    III. hely: Fazekas Zsófia (4.a)

50 méteres hátúszás:

    II. hely: Fazekas Zsófia (4.a)


Regionális Természetismereti Vetélkedő
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
2019. november 15.

IV. hely:

Zabszemek csapata: Nagy Izabella (5.a), Kállay Tamás (6.b), Szentesi-Tóth Lili Evelin (7.b), Szabó Hanna Laura (8.a)

      Felkészítő pedagógus: Konkolyné Bárkányi Ibolya


Iskolai mesemondó verseny
Szeged, SZTEJI Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. november 11.

1-2. évfolyam

I. hely: Kurai Marcell (1.a)

      Felkészítő pedagógus: Bányainé Seprenyi Gabriella

II. hely: Mészáros Ákos (2.b)

      Felkészítő pedagógus: Istókné Oláh Ágnes

III. hely: Geiger Roland (2.a)

      Felkészítő pedagógus: Sövényházy Anna


3-4. évfolyam

I. hely: Dózsa Máté (4.a)

      Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit

II. hely: Dormány Flóra (4.a)

      Felkészítő pedagógus: Baranyiné Mészáros Edit

III. hely: Berkó Tibor (4.b)

      Felkészítő pedagógus: Áchim Mónika


Versenytánc - Fekete Sas Kupa
Hómezővásárhely
2019. november 10.

Standard

II. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin

II. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Versenytánc - C&M Kupa
Siófok
2019. november 9.

Standard

I. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin

II. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Versenytánc - Sundance Kupa Ranglista Bajnokság
Baja
2019. november 2.

Standard (Junior 2)

I. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin (Junior 2)

III. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Standard (Junior 1)

II. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin (Junior 1)

II. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei forduló
Szeged, Tisza-parti Általános Iskola
2019. október 11.

I. hely:

3.a osztály csapata: Mihály Attila, Forgó Richard, Kothencz Nándor, Sinkó Ádám

      Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska


Versenytánc - WDSF
Belgrád (Szerbia)
2019. október 5.

III. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Versenytánc - Open
Kistelek
2019. szeptember 28-29.

Standard basic

V. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin basic

III. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Standard

IV. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin

IV. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert


Versenytánc - „E” Országos U21 10 tánc Magyar Bajnokság
Csömör
2019. szeptember 14.

Standard

I. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

Latin

II. hely: Andrucsák Krisztián (7.a)

      Felkészítők: Szabó Anita, Balogh Csongor, Magyari Róbert