2020/2021-es tanév versenyeredményei:

- büszkék vagyunk Kossuthos tanítványainkra -

GALÉRIA





Kistérségi matematikaverseny
2021.

5. osztályosok:

I. hely: Lipinszki Balázs (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Dr. Halmosiné Pakai Ilona Mária

II. hely: Tóth Lili Napsugár

    SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola

III. hely: Fazekas Zsófia Sára (5.a)

    Felkészítő pedagógus: Dr. Halmosiné Pakai Ilona Mária


6. osztályosok:

I. hely: Maillard Flóra (6.b)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

II. hely: Révész Anna (6.a

    Felkészítő pedagógus: Kálmánné Fodor Zsuzsanna Emese

III. hely: Maróti Márton Mihály (6.b)

    Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

III. hely: Puskás Dominik (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Kálmánné Fodor Zsuzsanna Emese


7. osztályosok:

I. hely: Tajti Milán

    SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola

I. hely: Lőrincz Lívia Luca (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

III. hely: Péter Dávid (7.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


8. osztályosok:

I. hely: Monostori Enikő

    SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola

I. hely: Majernik Lili (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

III. hely: Kele Kitti (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


Bolyai Matematika Csapatverseny - megyei forduló
2020. november 13.

3-8. osztályosok:

III. hely:

4.a osztály csapata: Mihály Attila, Forgó Richárd, Kothencz Nándor, Sinkó Ádám

      Felkészítő pedagógus: Tarjánné Kádár Piroska

VII. hely:

5.a osztály csapata: Dormány Flóra Katalin, Kovács-Sólyom Botond, Lipinszki Balázs, Pál Balázs Gergő

      Felkészítő pedagógus: Dr. Halmosiné Pakai Ilona Mária

IX. hely:

6.b osztály csapata: Bor Sarolta, Juhász Helga, Maillard Flóra, Törzsök Boróka

      Felkészítő pedagógus: Kerekes Pálné

XIV. hely:

8.a osztály csapata: Guth Noémi, Kele Kitti, Majernik Lili, Putnik Gorán

      Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília


Kistérségi online angol verseny
2020. november 12.

I. hely: Bodzán Bence (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin

III. hely: Puskás Dominik (6.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin


"3 alak" verseny
2020. november 12.

I. hely: Mari Rebeka Viktória (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin


Angol Quiz verseny
2020. november 9.

I. hely: Guth Noémi (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Gubikné Haraszti Katalin


Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny - megyei forduló
2020. szeptember 18.

VII. hely: Horváth Marcell (8.b)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília

XI. hely: Guth Noémi (8.a)

    Felkészítő pedagógus: Kamarásné Elek Cecília