Ügyintézés

Iskolánkban a hivatalos ügyek (iskolalátogatási igazolás, diákigazolvány igénylése, kérelmek, kérvények az iskolavezetés felé, etc.) intézésére az alábbi időpontokban van lehetőség:

Hétfő: 7.45-15.15 óra között

Szerda: 7.45-15.15 óra között

Péntek: 7.45-15.15 óra között

Diákigazolvány igénylése

A diákigazolvány igénylési folyamatát az Okmányirodában kell kezdeni.

Az Okmányiroda ingyenesen állítja ki a tanuló NEK adatlapját, amihez az alábbi iratokat kell bemutatni:
- gyermek születési anyakönyvi kivonata és lakcímkártyája vagy a
- gyermek személyi igazolványa és lakcímkártyája.

A tanulóról az Okmányirodában fényképet készítenek.

A 14 éven aluli tanuló esetében a törvényes képviselőnek aláírásával igazolnia kell az adatok hitelességét.

Ezután az adatlapot be kell hozni az iskola gazdasági irodájába, hogy a diákigazolvány igénylését el tudjuk indítani.

Az új rendszer szerint az elkészült diákigazolványt az Oktatási Hivatal a gyermek lakcímkártyáján szereplő címre postázza ki!

A diákigazolvány elkészültéig az iskola igazolást ad ki a tanuló részére.

A diákigazolvánnyal kapcsolatos bővebb információk a http://www.diakigazolvany.hu/ weboldalon találhatóak.

Személyazonosító igazolvány igénylése

Már általános iskolás gyermekek számára is lehetőség van a különböző személyi okmányok igénylésére. Erről bővebb információkat itt tekinthetnek meg.

A Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának tájékozatója a személyazonosító igazolvány igényléséről ide kattintva tekinthető meg.

Ebédfizetés

Felhívjuk a Tisztelt Szülők figyelmét, hogy a 2017. év eleji átszervezések miatt
2017. JANUÁR HÓNAPTÓL A PÓTBEFIZETÉS NEM LESZ LEHETSÉGES
sem az intézményekben, sem máshol!

Értesítjük a kedves Szülőket, hogy az étkezés befizetésének időpontjai a 2017/2018-as tanév I. félévében az alábbi napokon lesznek:

Tájékoztató - étkezés ügyintézés

2017. augusztus 23. és 24. (szerda-csütörtök)
pótbefizetés: NINCS!

2017. szeptember 18. és 19. (hétfő-kedd)
pótbefizetés: NINCS!

2017. október 24. és 25. (kedd-szerda)
pótbefizetés: NINCS!

Befizetés időpontja: a jelzett napokon:
az első napon: 7.00 - 13.40 óráig,
a második napon: 10.00 - 17.00 óráig.

A beszedés záró időpontját követően a pénzszállítás előkészítése miatt nem áll módunkban térítési díjat szedni, ezért kérjük az időpontok betartását.

Kérjük, hogy a befizetésre a pontos összeget előkészíteni szíveskedjenek!

Tájékoztató az étkezési díjakról 2016.09.01-től.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Család- és Ifjúságügyért Felelős Államtitkárság gyermekétkeztetéssel kapcsolatos tájékoztató anyaga.

Közétkeztetés témakörben az Emberi Erőforrások Minisztériumának Köznevelésért Felelős Államtitkársága rendelkezésünkre bocsátott egy kisfilmet, melyet ezúton is szeretnénk szíves figyelmébe ajánlani!